Ucuz Kiralık Oto İstanbul

Ucuz kiralık oto İstanbul ilinde bir çok firma tarafından yapılıyor. 2 günlük araç kiralayan şirketler olduğu gibi 1 aylık araç kiralama İstanbul ilinde mümkündür. Araç kiralama talebi arttıkça gün geçtikçe araç kiralama şirketleri de artıyor. Bu sebepten dolayı müşteriler hangi firmaları neden tercih etmeliler sorusunu sizler için bu makalemizde ele aldık.

Örneğin Beylikdüzü oto kiralama şirketi arayışındaysanız muhtemelen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet ediyorsunuz demektir. Anadolu Yakası’ndan taa Beylikdüzü’ne araç kiralamaya gelmek hem zaman açısından sizlere zaman kaybı yaşatacaktır hem de aradığınızı bulamama gibi bir durum karşısında mağdur olup planlarınızda aksama yaşanacaktır. Beylikdüzü oto kiralama firmalarını gitmeden bir gün önce ararsanız mağdur olmazsınız. Kiralık araç ellerinde olsa bile belki de sizin ihtiyacınıza yönelik araç ellerinde olmayabilir. Sizler taa bu soğukta Beylikdüzü rent a car firmalarına gitmeden ellerinde hangi araçlar var onları size yazalım. Öncelikle her yazımızda özellikle belirttiğimiz gibi kapısına 3-5 araba koyup araba kiralama tabelası gördüğünüz her yere lönk diye girmeyin deriz. Aracı teslim alırken ve aracı kullanırken keyfiniz yerinde olabilir ama gel gör ki araç teslimi sırasında ciddi sorunlarla karşılaşan arkadaşlardan duyduklarımız karşısında bizler bile şok oluyoruz. Araç kiralama Beylikdüzü ilçesindeki firmalarda her bütçeye araçlar mevcuttur. Mesela orta sınıf dizel grubu araç arıyorsanız Ford Focus,Ford Fiesta,Renault Clio Symbol ve Nissan gibi araçları 3 günlük 300 TL’ye kiralamak pek mümkündür.

Araç Kiralama Beylikdüzü

İstanbulda ucuz oto kiralama Beylikdüzü ilçesinde mümkündür gibi bir toplumsal algı ile karşılaşmak pek mümkün gibi düşünülse de bu düşünce tamamen bir yanılgıdan ibarettir. İnsanlar neden böyle düşünüyor? Beylikdüzü’nde ev fiyatları ve kiralık daireler ucuz olduğu için ucuz araba kiralama fiyatları İstanbul ilinde Beylikdüzü’nde ucuzdur diye düşünmek çok çok yanlış bir düşüncedir. Ev fiyatları ile araba kiralama fiyatları çok ayrı bir sektördür. Nasıl ki bir Ford Focus arabanın değeri İstanbul Etiler’de aynı ise Beylikdüzü’nde de aynıdır. Arabanın 0 km fiyatı semt farketmeksizin Türkiye’nin her yerinde aynıdır. Sizi üstüne basa basa uyarmak istiyoruz; Ucuz araba kiralarsanız çok daha ucuz fiyatlara araba kiraladım diye seviniyorsanız bence bu sevincinizi arabayı teslim edene kadar erteleyin. Arabanın bakımları zamanında yapılmış mı? Lastik durumu nasıl? gibi soruların cevabını arabayı kullandıktan sonra anlayacaksınız.

Bir yorum bırakın