Sabiha Gökçen Kiralık Araba

İstanbul’u hep böyle dizilerde havadan drone kamera ile çekilen görüntüleri ile yaşadığımız şehir Van’dan izlemek hep zoruma gitmişti. Bir gün arkadaşımla konuşup İstanbul’a gidelim sabiha gökçen havalimanı rent a car firmaları araştırması yap bir araba kiralayalım şu boğazı dünya gözüyle bir göreyim diye talimat verdim. Biletlerimizi daha almadan içimde kelebekler uçuşmaya başladı. Geceleri İstanbul’u düşünüyordum. Şairin dediği gibi İstanbul’u dinliyorum gözlerim kapalı… Ne güzel söz değil mi? Biletlerimizi aldık ve yola koyulduk. Yolda arkadaşımın kafasını o kadar çok ağrıttım ki İstanbul lafını daha duymak isteyeceğini sanmıyorum:) En sonunda kaptan o güzelim anonsunu yaptı ve uçağımız iniş yaptı.

Hani uçak iner inmez herkes cep telefonlarını açar ve telefonlar çalmaya başlar ya. Bu duruma hep kızmışımdır ama gülme komşuna gelir başına misali aynı pozisyona ben düştüm. Hemen cep telefonumu açıp sabiha gökçen havalimanı oto kiralama şirketini aradım. Beyefendi biz geldik sizin dükkan açık mı? diye sorunca karşı taraf istemsizce güldü ve sabiha gökçen havalimanı araç kiralama şirketleri 24 saat açıktır deyince ne kadar heyecan yaptığımı o an anlamıştım. Hemen uçaktan inip koşa koşa sabiha gökçen havalimanı kiralık araç buluşma noktasına gittim. Allah’tan bavullarımız yoktu yoksa o bavulları bekleyene kadar göbeğim çatlardı. Neyse Cilgingezgin.com sitesinden anadolu yakası gezilecek yerler listesini yapmıştım. Hemen kendimi Kız Kulesi’ne atmak ve dizilerde gördüğüm muhteşem manzaraya şahitlik etmek için son gaz bastım. Arkadaşım bu heyecanımın bizi öldüreceğini ve yavaş gitmem gerektiğini söyledi:) 15 milyon nüfusu olan ve o muhteşem boğaz manzarası olan İstanbul’a gelmişim yerimde durur muyum sence? Ne şiirler yazılmış ne fetihler görmüş bu güzelim şehir…

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha gökçen araç kiralama şirketleri arasında en güzelini de seçmiş arkadaşım. Aracı teslim alırken beni kralllar gibi karşıladılar sağolsun. Öyle de güzel araba vermişler ki içerisinde eşantiyon olarak su bile vermişler. Araba bildiğin cillop gibi müzik sistemi desen 10 numara. Normalde İstanbul Sabiha gökçen’de araba kiralama fiyatları çok pahalı ama müşteri temsilcileri benim ilk defa istanbul’a geldiğimi duyunca bize bir indirim yaptılar. Nasılsa siz daha çok gelirsiniz diye bizi kendilerine üye de yaptılar. sabiha gökçen araç kiralama ofisleri arasında artık hep bu şirketi tercih edeceğim. Geldik Kız Kulesi’ne ve hayallerime kavuştuğum an işte bu an. Anlatmaya gerek yok görüyorsun diye arkadaşıma şaka da yapmıştım:)

Bir yorum bırakın