Sabiha Gokcen Arac Kiralama

Sabiha gokcen araba kiralama yapmak isteyen kişilerin anladığım kadarıyla bir hayli ağzı yanmış. Siz siz olun başkalarının yapmış olduğu hataları yapmayın. Peki başkaları ne gibi hatalar yapmışlar? Hemen açıklayalım Sabiha araç kiralama olarak en popüler noktalardan birisidir. Neden mi? Yurt dışı olsun yurt içi olsun uçaktan iner inmez bir arabaya sahip olup o şehrin istediğiniz her noktasına gitme hissi bile insana kuşlar kadar özgür olma hissi veriyor. Bir tane müşteri X bir firmadan araç kiralayıp ön provizyon ödemesini ve beğendiği aracın parasını da internetteki sayfasından ödüyor. Hatta en güvenli paketi de 56 TL karşılığında satın alıyor. Bu paket eğer bu müşteri aracı kullanırken araca 800 TL’ye kadar zarar verirse işte tam güvence ile hiç bir ek ücret ödemeyecek.

Oto kiralama sabiha gökçen havalimanında olduğu için firmaya gidiyor. Müşteriyi karşılayan şirket yetkilisi bu adama başka bir araç veriyor. Adam haliyle şaşırıyor ve durumu anlatmaya çalışıyor. Böyle böyle ben başka bir araç için ödeme yaptım ama siz bana başka araç neden veriyorsunuz diye söylenirken mecburen x rent a car firmasının vermiş olduğu arabayı almak zorunda kalıyor. Üstelik bu araç da adamın kiralamış olduğu araçtan çok daha pahalı bir araçmış. Adamcağız parasını da geri alamayacağını öğrenince ve zamanı da dar olunca mecburen ek ücret ödeyip arabayı alıyor. araba kiralama sabiha gökçen havalimanından yapılıyor ama adamın Kars’a geri dönüşü de Atatürk Havalimanı’ndan olduğu için firmayı arıyor ve aracı Atatürk havalimanına bırakıp bırakamayacağını soruyor. Firma da aracı Atatürk havalimanının kapalı otoparkına bırakabileceğini söyleyince adam tabi yaşanan ilk tatsız olaydan sonra mutlu oluyor. Gel gelelim uçağın kalkmasına 3 saat kala adam otelinde ayrılıyor ama bu seferde arabanın lastiği patlıyor. Hay aksi kör şeytan misali! rent a car sabiha gökçen x şirketi arıyor ama lastiği kendisinin değiştirmesi gerektirdiğini söylüyorlar.

Araba Kiralama Sabiha Gökcen

Adam sabiha gokcen araba kiralama şirketinden bir hayli şikayetçi olduktan sonra lastiği değiştirmek zorunda kalıyor ve sonunda atatürk havalimanına geliyor. Sabiha araç kiralama şirketinden geldiğini ve aracı teslim etmek istediğini söyleyecek ama bu seferde otoparkta görevli bulamıyor. Adam iyice isyan ediyor uçak biletini de yakıyor. Küplere binen adam İstanbul’da 3 gün daha kalıp kafasını dinlemek istiyor. Anadolu yakası gezilecek yerler listesine Cilgingezgin.com sitesinden şöyle bir bakıyor ve her gün 3 yer gezmek istiyor. Önce Çamlıca tepesine çıkıp İstanbul’a karşı derin derin nefes alıp yaşamış olduğu aksilikleri adeta unutmak istiyor. Daha sonra Kız Kulesi karşısında güzel bir çay içiyor. Bir gününü de Kadıköy Bağdat Caddesi’ndeki barlarda geçirerek sabahlara kadar eğleniyor.

Bir yorum bırakın