Rent A Car Atatürk Havalimanı

İstanbul rent a car atatürk havalimanı firmaları hakkında bu makalemizde sizler için önemli bilgiler aktaracağız. Oto kiralama İstanbul Atatürk Havalimani şubeleri günlük fiyatları ve müşteri memnuniyetlerini sizler için değerlendirdik. Havalimanında bulunan bütün firmaların merkezleri aslında yurt dışında. Kimileri Amerika’da kimileri Almanya’da merkezden dünyadaki rent a car firmalarını denetleyebiliyorlar.

Oto kiralama istanbul atatürk havalimanı firmaları sürekli olarak kampanya düzenliyorlar. Bu kampanyalarda günlük araç kiralama fiyatları 50 TL yazar ama kdv dahil değildir. İşte burada aslında hile yapıp kdv’nin dahil olmadığını daha sonra söylüyorlar. Öncelikle internet üzerinden form dolduruyorsunuz daha sonra sizi telefonla arıyorlar. İşin tuhaf tarafı tekrar form doldurmanızı istiyorlar. Oto kiralama atatürk havalimanı firmaları daha sonra size bir yanlışlık olduğunu aslında kampanyanın bittiğini ve bu fiyatlara araç kiralayamayacağınızı söylüyorlar. İşin tuhaf tarafı bu firmalar kendilerini dünya markası diye tanıtıyorlar. Durum böyle olunca da insan sinirlenmeden yapamıyor. Madem o kadar kurumsal ve köklü firmasınız önemli olan müşteri memnuniyetiyse o zaman internette kaç para yazıyorsa o fiyatlara arabayı vermek zorundasınız. Kiralik oto istanbul atatürk havalimani firmaları hakkında böyle olumsuz geri dönüşlerin de olduğunu duyuyoruz. Online olarak internetten araba kiralamak aslında bir nevi zamandan tasarruf gibi avantajları olsa da aslında böyle dezavantajlı durumlarla ve son dakika sürprizleri ile karşılaşmak da mümkün oluyor.

Kiralik Araba İstanbul Atatürk Havalimani

İstanbul atatürk havalimani araba kiralama firmalarının bazıları ise sadece uçaktan inen müşterilere değil dışarıdan gelen müşterilere de hizmet veriyorlar. Hatta sizi istediğiniz yerden alıp daha sonra araç teslimi sırasında istediğiniz yere bırakıyorlar. Hatta ve hatta almış olduğunuz aracı başka bir şubeye teslim ederek (bu durumu önceden söylerseniz evraklarınız o şubeye gider) sizlere kolaylık sağlıyorlar. İstanbul atatürk havalimanı rent a car firmaları arasında böyle bir hizmeti verenlerin sayısı oldukça az olsa da bu hizmeti veren firmaların müşterileri ise böyle bir memnuniyet karşısında sürekli olarak buradan araç kiralamak istiyorlar. Hatta 3 hafta önceden dizel orta sınıf bir araç rezerve ettiğiniz zaman eğer randevu günü ellerinde o an o araç yoksa size hiç bir fiyat farkı koymadan bir üst segment araç bile veriyorlar.

Bir yorum bırakın