Kiralik Araba İstanbul Sabiha Gökcen

Havalimanı araba kiralama istanbul ilinde her 2 yakada mümkündür. Hem anadolu yakası hem de avrupa yakasında şimdilik 2 tane havalimanı var. İlerleyen dönemlerde hazır olacak olan 3.havalimanı sayesinde araç kiralama olayının başka boyutlara taşınacağını söyleyebilirim. Sözün özü,eğer Avrupa yakasında işinizi varsa Atatürk Havalimanı,eğer Anadolu yakasında işiniz var Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama şirketlerine bakınız.

Uygun araba kiralama istanbul ilinde pek tabi mümkün olsa da bir Erzurum,Erzincan kadar uygun olacağını sanmıyorum. Sanmak bir yana Türkiye’yi doğudan batıya kuzeyden güneye her yerini gezmiş birisi olarak itiraf edebilirim ki İstanbul ve İzmir araç kiralama konusunda pahalılar. Bodrum ve Antalya illeri ise vito kiralama İstanbul kadar pahalılar. Yani Bodrum ve Antalya’da daha fazla otel olduğu için özellikle sezon dediğimiz tarihlerde (Haziran ve Eylül) daha da pahalı oluyor. İstanbul’da pahalı olmasının tek sebebi 15,000.000 insanın yaşamış olması değil. Aksine İstanbul yazın boşalıyor fakat yabancı ve yerli turist sayısı yazın yine nüfusu eşitlemiş oluyor.

Aylık Araba Kiralama Fiyatları İstanbul

Duyduğumuz son bilgilere göre günlük kiralık araç istanbul arayışında olanlara üzücü haberleri verelim. Artık yaz geldi deniz sezonu açıldı. Ağva ve Kilyos taraflarına hafta sonu tatil yapmak için gidenler adeta İstanbul’da kiralık araç bırakmadılar. Budget İstanbul bilgisini sizlere aktardıktan sonra neden böyle olduğunu açıklayalım. İnsanlar deniz,kum ve güneş hasretine aylardır hasret kaldılar. Geçim derdi bir yana hayat şartları da ekonomik olarak zorlamaya başladı. Güneşi gören İstanbul’lular hemen kendilerini plajlara atıyorlar. Durumu iyi olanlar sadece iş adamlarının burada işleri varsa kalıyorlar. Ama hem memurlar hem de ekonomik durumu iyi olmayanlar İstanbul’un boşalmasını fırsat bilerek tatillerini İstanbul’da geçirmek istiyorlar. Eğer sizler de İstanbul’da yaşasaydınız bu huzuru asla kaçırmak istemezdiniz. Okullar da kapalı olunca trafik adeta yok denecek seviyeye kadar geldi. Araba kiralama istanbul avrupa yakasında ya da anadolu yakasındaki şirketlerin yüzünü güldürdü. Araç bulamayanlar ise arkadaşlarından rica minnet araba kiralamaya çalışıyorlar. Bulamayanlar ise 2 kişiyseler motor kiralıyorlar.

Bir yorum bırakın