İstanbulda Araba Kiralama Fiyatlari

İstanbulda araba kiralama fiyatlari marka ve modele göre farklılık gösteriyor. Lüks araba kiralama İstanbul ilinde meşhur olduğu kadar binek araba kiralamak da pek bir yaygın durumda. Şahıslar için lüks araba bir tercih olurken şirketler için klasik binek arabalar bir rutin haline gelmiş durumda. Klasik olarak Ford Focus,Fiat Linea ve Renault Clio Symbol araçlar şirketlerin gözdesi durumunda.

İstanbulda araç kiralama fiyatları şirketlere çok daha uygun hale gelmiş durumda. Alım gücünü kullanarak tek seferde ya da parti olarak periyodik dönemlerde çok araç kiralama alımı yapan firmalar şahıslara oranla çok daha düşük fiyatlara yıllık ya da aylık olarak araç kiralayabiliyorlar. Bu durum araç kiralama şirketleri için bir avantajdır. Toplu halde yıllık olarak araç kiralayan firmalar kazandıkları paraların kar marjlarıyla filolarına her geçen gün yenilerini ekliyorlar. Araba kiralama İstanbul Avrupa Yakası kadar Anadolu Yakası semtlerinde de mümkündür. 20 milyona yaklaşan nüfusu ile en gözde metropol kent olan İstanbul’da tahmini olarak 1,000 taneden fazla araç kiralama şirketinin olması rekabeti de beraberinde getiriyor. Sizler de araba kiralik İstanbul arayışında iseniz çok iyi bir araştırma yapıp en az km’ye sahip ve yaşı daha genç arabaları daha uygun fiyata kiralama arzusunda iseniz öncelikle lüks semtlerden uzak durun deriz. Online olarak araç kiralama şirketlerinin bültenlerine abone olarak araç kiraladıkça puan kazanabilirsiniz. Çok mantıklı değil mi?

İstanbulda Rent A Car Firmaları

İstanbulda en ucuz kiralık araba fiyatları 3 günlük olarak verilmektedir. Daha önceleri bu konudaki uyarılarımı tazelemek ve önceki makalelerimizi okumayanlar için tekrar etmek istiyorum. Fiat Linea,Ford Focus,Renault Clio Symbol tarzı arabalar 3 günlük kiralandığı takdirde 300 TL’ye tekabul ediyor. İstanbulda kiralik arac fiyatlari en ucuz olmak üzere bu durumdayken. Wolkswagen,Bmw ve Mercedes tarzı arabalar ise 3 günlük 600 TL’den başlıyor. Günlüğü 200 TL’ye gelmesi ise bizim yaptığımız araştırmalar sonucunda gayet mantıklı ve makul rakamları olarak karşımıza çıkıyor. Aramızda kalsın ama erkek erkeğe tatile çıkacaksanız ya da sadece işim görülsün mantığındaysanız o zaman ucuz araba olarak Ford ya da Fiat marka araç kiralamanız tavsiye olunur.

Bir yorum bırakın