İstanbul Avrupa Araç Kiralama

İstanbul kiralık otomobil arayanlara bazı tavsiyeler vermek istiyoruz. İstanbul avrupa araç kiralama konusunda yapılan o kadar çok yanlış var ki umarım bu yazı sizlere çok faydalı olacaktır. Aracı teslim alırken mutlaka hasar tespiti yapınız. Araca binmeden önce arabanın etrafını bir gezin eğer kaportada bir hasar varsa mutlaka bunu aracı teslim almadan önce yetkili kişiye bildirip rapor tutmasını sağlayın.

24 saat araç kiralama İstanbul şirketleri mümkün değil. Araç kiralama şirketleri en az 2 günlük araç veriyorlar. Eğer durumunuz acilse (düğün ya da cenaze) bunu rica edebilirsiniz. 1 günlük araç kiralamak isteyenler bayram günleri ve özel tatil günlerinde şanslarını deneseler de başarılı olacaklarını pek sanmıyorum. İstanbulda kiralık araç alırken şunlara da dikkat ederseniz çok daha iyi olur. Kiraladığınız araçla yurt dışına çıkacaksanız mutlaka araç sahibinden noter onaylı vekaletname gerekiyor. Eğer araç hem şirketiniz üzerinden kiralanmış ise bu sefer hem araç sahibinden vekaletname hem de şirketten yazılı bir kağıt gerekecek. Yoksa sınırdan geri gönderilirsiniz. Lüks oto kiralama İstanbul ilinde daha ucuza nasıl getiririm diye sorguluyorsanız her firmanın sadakat programlarına üye olarak indirimli araç kiralayabilirsiniz. Bunların yanında erken rezervasyon araç kiralama fırsatlarını kovalayabilirsiniz. Sözleşmeyi ise mutlaka okuyun deriz. Araç kiralamadan önce bütün firmaları çok iyi araştırınız. Aracı teslim alırken depoyu mutlaka kontrol ediniz bazı firmalar boş depo araç teslim ediyorlar. En azından en yakın benzinciyi sorunuz.

Arac Kiralama İstanbul Ataturk Havalimani

Arac kiralama istanbul ataturk havalimani firmaları özellikle bayramlarda çok yoğun oluyor. Neredeyse araç bulmak imkansız oluyor. Hem Türkiye’deki yerli turistler hem yabancı turistler hem iş adamları ve yurt dışından gelen gurbetçi turistler Türkiye’ye tatil için akın ediyorlar. Bu durumda sizleri tek bir metrobüse binerek Beylikdüzü araç kiralama firmalarını tavsiye ediyoruz. Oldu ki Bahçelievler ya da Şirinevler’de de araç bulamadınız o zaman araç kiralama Beylikdüzü firmalarını cep telefonu ile arayabilirsiniz. Beylikdüzü ile havalimanı arasındaki mesafe çok fazla eğer önceden ararsanız hem zaman kaybı yaşamazsınız hem de boşuna gitmiş olmazsınız. Size her zaman araç kiralama konusundaki tavsiyemiz erken rezervasyon olmuştur.

Bir yorum bırakın