Günlük Araba Kiralama İstanbul Fiyatları

Bugün sizlere üşenmeden tek tek araç kiralama istanbul anadolu yakası ve avrupa yakası fiyat listesi hazırlamaya karar verdim. Gelen yorumlarda kardeşim iyi hoş güzel söylüyorsun da bize gerçek fiyat lazım diyorlardı. Ben de empati kurdum sizin tabirinizle boş lafları kenara bıraktım. Bir Peugeut 3008 günlük kirası 183 TL ile bizi karşılıyor.

Havalimanı rent a car firmaları istanbul ilinde güncel fiyatlara devam edelim. Bir Ford Focus günlük kirası 197 TL,Opel Astra günlük araba kiralama bedeli 100 TL, Nissan Micra günlük kiralama bedeli 125 TL,Ford Fiesta günlük araç kiralama bedeli 200 TL,Bmw günlük kiralama bedeli 300 TL. Bu araçların günlük kira bedelidir. Bir de haftalık araç kiralama İstanbul ilindeki fiyatlara bakalım. Ford Fiesta haftalık kiralama bedeli 800 TL,Opel Astra haftalık bedeli 600 TL,Nissan Micra haftalık araç kiralama bedeli 600 TL. Bu fiyatların hepsi km sınırlı fiyatlardır. Olur da 250 km sınırını geçerseniz geçmiş olduğunuz her km başına ek ücrete tabi olursunuz.

En Ucuz Rent A Car İstanbul

Kiralik oto istanbul ilinde düşünüyorsanız bu söylediklerimi de dikkate almalısınız. Burası İstanbul neredeyse insandan fazla araç var desek yeridir. Öncelikle bir araba kiralamak istediğiniz zaman mutlaka o araca güvence paketi yaptırın. Peki nedir bu güvence paketi? Eğer kiraladığınız araca siz istemeyerek de olsa maddi zarar verirseniz güvence paketinin bedeline göre hiç bir ek ücret ödemiyorsunuz ve o paket aracın hasarını karşılamış oluyor. İstanbul uygun araç kiralama denince benim aklıma ilk bu geliyor. Her aracın kasko ve sigortası olsa da sizin yüzünüzden olan sorunların maliyetini siz karşılıyorsunuz. Öte yandan diyelim ki bir avm’ye gittiniz ve arabayı otoparka bıraktınız. Alışveriş yapıp sinemaya filan gittiniz ve geri geldiğiniz zaman aracın sağ arkadan vuruk olduğunu gördünüz ne yaparsınız? Masumiyetinize şüphemiz yok ama işler böyle yürümüyor. İstanbul filo araç kiralama yapan tüm şirketler de aynen böyle yapıyor. Araçları kiralayan şirket bütün arabalara kasko ve sigorta haricinde ek bir güvence paketi de yaptırıyorlar ki ileride istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için.

Bir yorum bırakın