En Uygun Otomobil Kiralama Nasıl Yapılır?

En uygun otomobil kiralama nasıl yapılır bilgilerini sizler için bu yazımızda derledik. Yazımızda haftalık uygun araç kiralama bilgilerinden yıllık uygun fiyata araç kiralama bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa minibüs kiralamanızı öneririm. Yok biz sadece 4 kişiyiz diyorsanız da orta segment dizel arabaları tercih etmenizi tavsiye ediyorum. Mesela Hyundai i20 uygun fiyatlı kiralık araba için biçilmiş bir kaftandır.

Günlük uygun araç kiralama internet üzerinden nasıl yapılır? Binlerce sekmenin şu an bilgisayar başında önünüzde olduğunu düşünün. Onlarca firma ve yüzlerce marka model araç arasında kaybolduysanız şu adımları inceleyin lütfen. Öncelikle yüzlerce sekmeyi bilgisayarda açmak yerine hangi aracı kiralayacağınıza karar verin. Daha sonra kendinize bir word dosyası açarak hangi internet sitelerine baktığınızı kaydedin. Enuygun oto kiralama hakkındaki fiyatları da yazmayı ihmal etmeyin. Her 9 sekmeden birini sürekli eleyin. Google’a ayrıca en uygun rent a car fiyatları da yazabilirsiniz. Bu şekilde size hitap eden aracı daha kolay bulabilirsiniz. Bunu neden söylüyorum ben de hayatımda ilk defa araç kiralarken kafam o kadar çok karışmıştı ki en sonunda İstanbul Atatürk Havalimanı’na indiğimde önüme gelen ilk rent a car firmasından araba kiralamıştım. Çok şükür ki kiraladığım araç fiyat performans olarak gayet iyi olsa da aslında tamamen şans eseri olmuştu. Şimdi gelelim diğer konuya dizel araç kiralayın. Şartlar ne olursa olsun hangi şehirde yaşıyorsanız yaşayın benzin fiyatları çok pahalı olduğu için dizel araba size araba kiralama maliyeti konusunda çok fazla maddi destek olacaktır.

En Uygun Kiralık Araç Hangisidir?

Bana göre en uygun kiralık oto listesi şu şekildedir; Fiat Linea,Ford Fiesta ve ya Focus,Hyundai i10,i20 ve i35 ve Seat marka model arabalardır. Zaten trafikte de sık sık bu arabaların plakalarında kiralık araç firmalarının isimlerini görebilirsiniz. En uygun kiralık araç fiyatları yukarıdaki listeye göre 2 günlük 250 TL civarındadır. Ben daha 300 TL günlük kiralama bedeli isteyen bir firma ile karşılaşmadım. Bu arada kiralık araç reklamının araç plakasında olmasının bir diğer avantajı ise polis çevirmesinde zaten bu araç kiralık olduğu için polis sizi durdurmuyor oluşudur. Polis durdursa ne olacak demeyin. Son zamanlarda ohal’de olduğumuz için asayiş kontrol noktalarında polisler aracı komple boşaltıyorlar.

Bir yorum bırakın