En Uygun Kiralık Araba Nasıl Seçilir?

En uygun kiralık araba seçimi yaparken dikkat etmeniz ilk konu kiraladığınız aracın sigorta ve kaskosunun yapılıp yapılmadığıdır. Ne var ki zaten rent a car firmaları kendi araçlarını düşündükleri için zaten arabalarını kendi ceplerini düşündükleri için sigorta ve kasko yapıyorlar. En uygun kurumsal araç kiralama firmaları bazen de sigorta yapıyorlar ama kaskoyu ihmal ediyorlar. Ne olur ne olmaz siz yine de aracı kiralamadan önce aracınızın kaskosu olup olmadığını sorunuz.

En uygun fiyata araç kiralama 4 kişi ile yapılır. Bildiğiniz gibi özellikle yaz mevsiminde tatil beldeleri oldukça pahalı oluyor. Ama bu tatilleri daha uygun fiyata mal etmenin bin türlü yolu var. Kimileri kamp yapmayı tercih ederken kimileri de aynı otel odasında 3 kişi kalarak daha uyguna konaklama yapıyorlar. En uygun araç kiralama şirketleri arasında yer alan firmaların da tavsiyeleri aslında bu yönde. Eğer bir aracı kiralayacaksanız arkadaşlarınız ile tatilinizi aynı güne getirip hep beraber 1 araba kiralayın tavsiyeleri veriliyor. En uygun araç kiralama şirketi reklamları televizyonlarda dönen sosyal medyaya milyonlarca TL ödeyip meşhur olan firmalar değildir. Sizler eğer varsa mahallenizde yakından tanıdık rent a car firmaları bunları tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar mahallelerden yani merdiven altı yerlerden araç kiralamanızı pek tavsiye etmedik ama tanıdık olmak şartıyla güvenilir yerlerden araba kiralayarak daha ucuza araba kiralama imkanı elde edebilirsiniz. Dizel olsun,modeli en düşük 3 yaşında olsun,aracın tüm bakımları zamanında yapılsın ve aracın kaporta aksamında bir sorun olmasın zaten yeterli bir araç olacaktır.

En Uygun Araçlar Hangileridir?

En uygun arac kıralama için çok fazla soru geliyor. Bu sorulardan birisi de en uygun araçlar hangileridir? sorusu oluyor. Size hitap eden aracı seçerken iş amaçlı mı gezi amaçlı mı araç kiralayacaksınız ona karar vermelisiniz. Mesela iş amaçlı sadece nakliye için araç kiralamayı düşünüyorsanız panelvan araçlar tavsiyemizdir. Yok ben sadece arkadaşlarımla hafta sonu denize gideceğim diyorsanız da en uygun araba kiralama fiyatları 150 TL^dir. Tabi hafta sonu araba kiralayacaksanız bu işi Cts günü halletmenizi tavsiye ederim. Neden mi? 1.si pazar günleri bazı rent a car firmaları kapalı oluyor. Açık olanlarda da zaten araç bulmak mümkün değil. 2.si ise araçları tek günlük vermiyorlar.

Bir yorum bırakın