Aylık Araba Kiralama İstanbul

Aylık araba kiralama İstanbul ilinde git gide popüler hale gelmeye başladı. Araç kiralama İstanbul Atatürk Havalimanı şirketleri ise bu konudan gayet memnun görünüyorlar. İstanbul Türkiye’de ve dünyada ticaret merkezinin bir kalbi olarak geçiyor. Hem iş dünyası hem de turizm dünyası olan İstanbul yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görmesi de avam tabiriyle esnafın yüzünü güldürmeye başlamış durumda.

İstanbul lüks araç kiralama konusu ise yabancı turistlerin daha da ilgisini çekmeye başladı. Doların ve Euro’nun artması yabancı turistler için ülkemizi daha da cezbedici bir turizm merkezi haline getirmeye başladı. Nasıl ki bizler Ukrayna’da paramızı rahat rahat harcayabiliyorsak bunun tek sebebi de bizim paramızın Ukrayna Grivnası karşısında 6/7 kat daha değerli olması ise yabancı turistler için Türkiye aynı poziyondadır. Öte yandan kiralık doblo İstanbul için talep gören turizm sektörü arasındadır. Temel sebebi özellikle arap turistlerin kalabalık olması ve buna paralel olarak da bagajlarının çok fazla olmasıdır. Tabi yerli turizm alanında da ailecek İstanbul’dan Antalya,Bodrum ve Marmaris gibi yerlere gidilmesi de etken olmuştur. İstanbul Sabiha Gökcen araba kiralama şirketleri de bu konudan oldukça memnunlar. Yurt dışından gelen turistlerin araba kiralama taleplerini her segmentte araba portföyü bulundurmak istemeleri de gelen talebi karşılıyor. İster lüks araç isterseniz fiat doblo kiralayın isterseniz de minibüs kiralayın bütün havalimanlarında istediğiniz aracı bulabilirsiniz.

Kiralık Transporter İstanbul

Son yıllarda giderek artan bir moda haline gelen kiralık minibüs İstanbul ilinde de popüler olmaya başladı. Kamp tatili yapmak isteyenler ya da arkadaşlarıyla toplu halde tatil yapmak isteyenler tatillerini daha ucuza getirebiliyorlar. Diyelim ki İstanbul’dan Burdur Salda Gölü’ne gidip kamp tatili yapacaksınız. Buradan Salda Gölü 750 km olsun ve 3 araba ile gittiğinizi varsayalım. Yaktığınız benzin 3 katı olacak bunun yanında da 3 tane araba kiralama parası ödeyeceksiniz. Hatta otobüs kiralama İstanbul ilimizde de mümkün olduğu için grup halde tatil yapacakların işine yarayabilir. Araç kiralama konusu sizin hangi amaçla araç kiralamak istediğinize,kaç günlük araç kiralayacağınıza ve bütçenize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Bir yorum bırakın