Avcılar Araç Kiralama

Avcılar araç kiralama şirketlerinden birisinde araç kiraladığımda başıma gelmeyen kalmadı. Aylik arac kiralama İstanbul ilinde nasıl oluyor diye merak edip tüm Avcılar muhitindeki firmalardan tek tek araç kiraladığım ama en son araba kiraladığım yerdeki arabadan sonra bir daha Avcılar’a ayak bile basmamıştım. Öncelikle elbette semt fark etmeksizin bu araç kiralama olayının tamamen şans olduğunu en başta belirtmek isterim.

İstanbul en ucuz araba kiralama firmalarından fiyat alıp öncelikle nasıl arabaları varmış diye merak edip şirketimiz için aylık araba kiralamaktansa 3 günlük ve haftalık olarak araç kiraladım. Bir gün iş toplantısı için Bursa’ya gidecektim Avcılar’dan kiraladım aracı. Yazın sıcağı hava 40 dereceyi vurmuş. E-5 ‘te giderken klimayı açayım dedim aman Allah’ım klima çalışmıyor. Doğal klima olarak hemen camları açtım tabi ki. Allah’tan yanımda yedek gömleğim vardı. Sırılsıklam olmuştum. Neyse biraz hızlı gideyim vitesi 5’e atayım dedim. Abartmadan söylüyorum vitesi 5’e hiç atmadan 4.viteste yola devam ettim. Neden mi çünkü araba 5.vitese geçmiyor. Nereden kiraladım bu arabayı derken İstanbul aylık araba kiralama olayında bana bu araba denk gelseydi sanırım kafayı yerdim. Zaten amacım da buydu şirketimize 12 tane kiralık araba alacaktık. Önce 3 günlük araç kiralama İstanbul ilinden yavaş yavaş kiralayalım memnun kaldığımız şirketten daha sonra aylık kiralarız diye planlamıştım. İyi ki de öyle yapmışım.

Ucuz Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

İstanbul yıllık araç kiralama gibi bir fikriniz varsa zaten hepsi aynı firma ya da aynı deyip bu işi boşluğa getirmeyin. Öncelikle şirketinizde bu işi yapmakla görevli kim varsa o kişiye İstanbul arac kiralama firsat veren her rent a car firmasını tek tek aramasını söyleyin. Daha sonra benim yaptığım gibi şirket olduğunuzu ve uzun dönem araba kiralamak istediğinizi ama 3 günlük araba kiralayarak arabaları test etmek istediğinizi söyleyin. Pek tabi şirket sahibi olarak da size son model lüks bir araba ayarlasınlar. Daha sonra şartlarını sorun. Yani kiraladığınız arabanın kasko ve sigorta maliyetlerini kim karşılayacak maddesini rent a car firması ödesin. Sakın siz ödemeyin.

Bir yorum bırakın