Araç Kiralama Antalya

Aylardan Ağustos’tu dışarıda hava o kadar çok sıcak ki kaldırımın üzerine 2 yumurta kırıp üzerine de az sucuk koysan resmen 2 saniyede pişecek gibi bir hava var. Ofiste daralmışım. Damacanayı kafamdan aşağıya dökesim geldi. Bu böyle olmayacak dedim. Hemen yanımdaki kız arkadaşıma dönüp hemen Antalya’ya 2 uçak bileti alalım dedim. Biletleri aldık. Antalya araba kiralama fiyatları ne alemde diye bakayım dedim.

Bu sıcakta klimanın altında bile zor duruyorum. İstanbul’da bile hava sıcakken Antalya şimdi yanıyordur otobüs ve dolmuşla uğraşmayalım dedim. Araba kiralama Antalya ilinde özellikle bu aylarda neredeyse Mars’a çıkmış. Bir Ford Linea olmuş günlük 500 TL. Ya ne yaptınız arkadaş bu arabaya normalde biz zaten binmiyoruz ki. Bir Bmw 3,20 olmuş günlük 800 TL. Fiyatlar Paris’le yarışır hale gelmiş. Sonra benim esnafım kan ağlıyor. Tabi ağlar sen şehrine gelen yerli turiste bile yabancı turist muamelesi yapıyorsun. Sonra işler neden kesat diye dizini döversin. Antalya Havalimanı araç kiralama bana daha mantıklı geldi. Malum havalimanı bir hayli uzak şehir merkezinden.

Antalya Araç Kiralama

Antalya havaalanı araç kiralama şirketlerinden en iyisini seçelim o zaman dedik. Sırf serinlemek için 2 günlük tatilde belli ki bizi parçalayacaklar. Madem kazıklanacağız bari başımız ağrımasın bilindik bir yerden alalım ki arabanın kaskosu,sigortası,muayenesi filan her şeyi full olsun. Yanımda da kız arkadaşım olacak az da havamız olsun diye bir tane Bmw 7,40 kiraladım. Kızın da hem gönlü olmuş olur. İnstagram’a ve Facebook’a şekil videolar da koyarız hesabı. Hatta bir ara aklımdan bile geçti Antalya oto kiralama işine mi girsek benim hatunla diye ama bu şehire de herkes yazın geliyor. Kışın da gelen var ama kışın gelen turistte de zaten para ne gezer. Neyse uçak piste indi hemen antalya kiralık araba şirketini aradım. Dedim biz geldik siz arabayı hazırlayın çok zaman kaybetmeyelim zaten zamanımız da az. Hemen yıllardır bir türlü gidemediğim Manavgat Şelalesi’ni de görelim diye acele ettim. Zaten sabah daha erken olduğu için de bizi otele de almazlar diye düşündük. Bastık son gaz Manavgat Şelalesi’ne. Yolda güzel bir kahvaltı salonu gördük. Zaten açlıktan karnımda filler tek kale maç yapıyordu iyi oldu burası.

Bir yorum bırakın