Antalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Ucuz araba kiralama Antalya Havalimanı’nda mümkün müdür? Evet deyip ilk müjdeli haberi sizlerle paylaşma istedik. Önce sizlere havalimanındaki şirketleri tek tek saymak istiyorum. Sixt rent a car,Hertz,İntercity,Garenta,Filo Antalya Airport,Holiday Car ve Rental Cars firmaları sadece bir başlangıç. Sizler de görmüş olduğunuz gibi Antalya Havalimanı’nda onlarca araç kiralama şirketleri var. Bunlardan hangisi seçmelisiniz sorusu akılları karıştırmaya başladı.

Antalya kiralık araç şirketleri tercih ederken şunlara bir bakın. Öncelikle online araç kiralama olayı muazzam bir teknoloji. Siz telefonda derdinizi saatlerce müşteri temsilcisine anlatmak ve o da sizi anlayana kadar ciddi bir zaman kaybı yaşıyorsunuz. Üstelik size telefonda öyle güzel sözler söylüyorlar ki siz bir bakıyorsunuz istemediğiniz bir araç için çoktan anlaşma yapmışsınız. Kural 1: Arabayı online kiralayın. Bu başlı başına çözüm değil. Çünkü kiralık araç Antalya arayışında olan bir müşteri online araç kiraladığı halde araç kiralama şirketine gittiğinde yine kendisine başka bir araç verilmiş. Bu tip durumlar malesef 40 yılda bir de olsa insanın karşısına çıkıveriyor. Kimse istemez bu durumla karşı karşıya kalmak.

Antalya Havalimanı Oto Kiralama

Antalya araç kiralama şirketleri sizlere sadece 60 TL karşılığında güvence bedeli paket satıyorlar. Sizler de bu paket sayesinde eğer araca istemeyerek de olsa 800 TL’ye kadar zarar verirseniz bu güvence paketi bedeli sayesinde hiç bir ek ücret ödemiyorsunuz. Yani kural 2: Güvence bedeli paketi satın alın. Antalya havalimanı rent a car firmaları gayet güvenilir firmalardır. Hepsi kendini sektöründe ispatlamış köklü kurumsal firmalardır. Bu yüzden Antalya merkeze gideyim de kendime başka yerden araba kiralarım diye düşünmeyin. Fiyat olarak 50 TL fazla verin ama araç kiralama sonrası başınızı ağrıtan ciddi sorunlardan kaçınız efendim. Antalya araba kiralama ucuz yollu mümkündür. Mesela en az 2 günlük araba kiralamak yerine tatilinizi biraz daha uzatıp 1 haftalık araç kiralarsanız daha ucuza mal edebilirsiniz. Bunun dışında bir kaç arkadaş gidip aynı anda bir iki araba kiralarsanız yine size cüzzi indirimler yapabilirler. Bir kaç arkadaş neden bir kaç araba kiralar ki diye soracaksanız elbette haklısınız. Bir kaç aile demek istedik aslında:)

Bir yorum bırakın